مشاوره و مربیگری

خدمات مشاوره و مربیگری (کوچینگ) گروه مشاوره پارمنیدس برای مدیران، کارآفرینان، صاحبان کسب‌وکار، راهبران و افرادی طراحی شده که به دنبال ارتقای تأثیرگذاری فردی خود هستند. این خدمت برای مخاطبان ما، بینش، نگرش و ظرفیت‌های تازه‌ای فراهم می‌کند تا با افزایش چشمگیر در کارایی و بهره‌وری‌شان، چشم‌انداز و آینده‌ای را که می‌خواهند در لحظه محقق کنند.
شما چه به دنبال پرورش کیفیت خاصی از راهبری در خود باشید، چه به خلق نتایج خارق‌العاده برای سازمان و مجموعه کاری خود متعهد باشید، گروه مجرب مشاوران پارمنیدس با ارائه مجموعه‌ای از جلسات مشاوره و یا مربیگری شما را حمایت خواهند کرد تا به اهداف و نتایج مورد نظرتان دست یابید.

خدمات مشاوره

این خدمت در قالب یک یا دو جلسه مشاوره به صورت موردی به مدیران، کارآفرینان و افراد در مسئله‌ها، دغدغه‌ها و چالش‌هایشان (در حوزه‌های مدیریت، کسب‌وکار، برنامه‌ریزی و ...) مشاوره و راهنمایی می‌دهد. این جلسات می‌تواند حضوری، تلفنی و یا آنلاین برگزار شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت درخواست دریافت خدمات مشاوره فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

خدمات مربیگری (کوچینگ)

اگر به دنبال تغییر در سیستم مدیریتی خود هستید و می‌خواهید از محدودیت‌های موجود پیشی بگیرید، یا تأثیر بیشتری بر دیگران داشته باشید و یا کارایی خود را در یک حوزه یا محیط خاص بالا ببرید؛ گروه مشاوره پارمنیدس یک برنامه مربیگری (کوچینگ) ویژه برای شما طراحی خواهد کرد که نه تنها به مسئله و دغدغه خاص شما در زمان حال می‌پردازد، بلکه اثری ماندگار بر تأثیرگذاری کلی شما در آن حوزه خواهد داشت.

برنامه‌های مربیگری ما افراد و گروه‌ها را با دیدگاه‌ها، ابزارها، روش‌ها و مهارت‌های جدیدی مجهز می‌کند که به طور چشمگیری کارایی روزانه آنها را افزایش می‌دهد و به ایشان بینش جدیدی می‌دهد که یاری‌گر آنها برای محقق کردن دورنماهای بلندشان است.

خدمات مربیگری ما می‌تواند به دو صورت (الف) فردی ویژه مدیران و صاحبان کسب‌وکار، یا (ب) گروهی مثلاً برای اعضای هیئت‌مدیره، گروه مدیران و یا یک واحد کاری خاص، به سازمان‌ها، شرکت‌ها، ادارات و کسب‌وکارها ارائه شود.

مربیان و مشاوران پارمنیدس با دقت هریک از جلسات برنامه کوچینگ را متناسب با اهداف کلی و خاص یک فرد به صورت ویژه تنظیم نموده و ارائه می‌دهند. تمرین‌های برنامه‌های کوچینگ ما، عموماً شامل جلسات فردی (حضوری یا غیرحضوری) در یک مدت زمان معین است و اغلب با یک جلسه آشنایی آغاز می‌شود که رابطه کوچینگ را بنا می‌نهد.

جلسه آشنایی شامل بررسی و توافق بر روی موارد زیر خواهد بود:

  • مسئله‌ها، چالش‌ها و یا نیازهایی که مخاطب مایل است به آنها پرداخته شود
  • اهداف، دستاوردها و نتایجی که مخاطب می‌خواهد بدست آورد
  • ساختار و زمان‌‌بندی برنامه کوچینگ

خدمات کوچینگ گروه مشاوره پارمنیدس معمولاً در قالب برنامه‌های چهار تا دوازده جلسه‌ای، افراد و گروه‌های مخاطب را حمایت می‌کند تا اهداف مورد نظر خود را تدوین نموده و با بهره‌گیری از مجموعه‌ای از به‌روزترین و قدرتمندترین دیدگاه‌ها، گفتگوها، ابرازها و فنون به نتایج مورد نظرشان دست یابند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت درخواست دریافت خدمات مربیگری (کوچینگ) فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

درباره خدمات مشاوره و مربیگری گروه مشاوره پارمنیدس بیشتر بدانید:

درخواست دریافت خدمات مربیگری (کوچینگ)

تکمیل این قسمت الزامی است
تکمیل این قسمت الزامی است
تکمیل این قسمت الزامی است
آدرس ایمیل وارد شده دارای فرمت صحیح نیست
Invalid Input
تکمیل این قسمت الزامی است
Invalid Input
عبارت امنیتی
بازنشانی تصویر مقدار وارد شده با تصویر مطابقت ندارد