به نام خدا

همراهان و مخاطبان عزیز

با سلام و درود

در ابتدا فرارسیدن بهار طبیعت و نو شدن سال را تبریک گفته، برای شما، خانواده‌تان و فرد فرد هم‌وطنان عزیزمان آرزوی سلامتی و بهروزی داریم.

همانگونه که آگاه هستید، شیوع کرونا و ادامه فعالیت‌های پیشگیرانه و درمانی در برابر این بیماری، نگرانی و دغدغه اصلی این روزهای بسیاری از مردم کشورمان و اغلب نقاط جهان است. ما نیز در گروه مشاوره پارمنیدس از اولین روزهای اطلاع‌رسانی شیوع ویروس کرونا در کشور، موضوع را با دقت و جدیت پیگیری نموده و ضمن ارتباط با مراجع ذیصلاح و اخذ راهنمایی‌های لازم، به فوریت اقداماتی مقتضی با شرایط موجود را بعمل آوردیم.

از آنجا که قلب کار ما در گروه مشاوره پارمنیدس، ارتقاء کیفیت کار و زندگی افراد است، طی هفته‌های گذشته با جدیت مشغول کار، فعالیت و برنامه‌ریزی بودیم تا بتوانیم خدمات جدیدی عرضه کنیم که در شرایط چالش‌برانگیز فعلی کارگشا و اثربخش باشد و مخاطبانمان را در مواجهه با شرایط بی‌ثبات و پر نوسان موجود و تبعات و پیامدهای آن توانمند سازد. از این رو، برای اطلاع شما از رویکردهای جدید و فعالیت‌هایمان، برخی از مواردی که در چند هفته گذشته انجام داده‌ایم را با شما در میان می‌گذاریم:

1. لغو و تعویق برنامه‌های آموزشی:

با توجه به اینکه سلامت و آرامش خاطر مخاطبان و خانواده‌های ایشان از مهمترین دغدغه‌های ما است، در اولین گام تمامی دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی خود را در اسفند 98 لغو نمودیم و در همین راستا با توجه به روند گسترش بیماری، و ضرورت لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، تمامی برنامه‎های فروردین 99 نیز به خردادماه و بعد از آن منتقل می‌شوند. درباره این تغییرات  به شرکت‌کنندگان این برنامه‌ها جداگانه اطلاع‌رسانی می‌شود.

2. مشارکت در پروژه‌های اجتماعی مرتبط:

به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی‌مان، مربیان و کارکنانِ گروه مشاوره پارمنیدس و بسیاری از فارغ‌التحصیلان برنامه‌های «تحول در کارایی»، با ایجاد پروژه‌ها و همکاری در پویش‌های اجتماعی در شهرهای مختلف با حمایت از مراکز درمانی، آگاهی‌افزایی عمومی، جمع‌آوری و تخصیص کمک‌های نقدی و غیرنقدی (به هم‌میهنانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا به لحاظ کاری و اقتصادی در تنگنا هستند) همچنین ارائه مشاوره رایگان به خیریه‌ها و صاحبان کسب‌وکارهای فعال در زمینه مبارزه با کرونا و ... در حال فعالیت و مشارکت هستند. چنانچه شما نیز پروژه‌ای دارید یا فعال هستید، ما آماده‌ایم تا با سهیم شدن از آموخته‌ها و تجربیات خودمان با افتخار همراه و یار شما باشیم.

3. برنامه‌ریزی جلسات آموزشی مجازی (آنلاین):

طی هفته‌های گذشته زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات آنلاین و جلسات غیرحضوری به مخاطبانمان را بررسی نمودیم و درصدد هستیم که از هفته آینده بخشی از خدمات خود را برای فارغ‌التحصیلان به صورت مجازی ارائه کنیم. این خدمات شامل: وبینارها، نشست‌ها، جلسات مشاوره و کوچینگ غیرحضوری خواهد بود.

در این زمینه، یک مجموعه نشست آنلاین‌ (وبینار) جدید، متناسب با شرایط پرچالش فعلی و اثرات آن بر کار و زندگی افراد، ویژه فارغ‌التحصیلان برنامه‌های «تحول در کارایی» طراحی و ایجاد کرده‌ایم. این نشست‌ها رایگان است و نحوه ثبت‌نام در آنها را متعاقباً به اطلاع فارغ‌التحصیلان می‌رسانیم.

4. استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی:

با توجه به احتمال تداوم وضعیت حضور در منازل، بر آن هستیم که از ظرفیت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برای خدمات آموزشی، اطلاع‌رسانی و ارتباط با مخاطبان بهره‌برداری نماییم که این خدمات و اطلاعات را از طریق سایت و صفحه اینستاگرام گروه مشاوره پارمنیدس در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اینستاگرام: @parmenides.ir

وبسایت: www.parmenides.ir

5. کار از منازل (دورکاری):

از ابتدای اسفندماه فعالیت‌های کاری و اداری خود را از منازل خود و به‌صورت دورکاری انجام دادیم و جلسات متعدد کاری خود را آنلاین برگزار کردیم و تجربه جدیدی از کار غیرحضوری و مدیریت، ایجاد هماهنگی و حفظ انسجام سازمانی در این شرایط بدست آوردیم. چنانچه در این زمینه نیاز به مشاوره داشتید، ما با کمال میل آماده‌ایم تا تجربیات، درس‌آموخته‌ها و دستاوردهای خود را با شما به اشتراک بگذاریم.

چگونه با ما در ارتباط باشید

همکاران ما در بخش ارتباط با مخاطبان و امور ثبت‌نام، همچنان در روزهای کاری از منازل خود از ساعت 10 تا 16 پاسخگو هستند.

شما می‌توانید از طریق شماره‌های: 09027631835 و 09386850062 و یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید پیگیر امور و درخواست‌های خود باشید.

همچنین برای اخذ وقت و تنظیم قرار گفتگو و مشاوره از صفحه خدمات مشاوره سایت ما اقدام نمایید.

 

نهایتاً در کنار هم هستیم تا در سال جدید ورای چالش‌های موجود، قدرتمندانه فرصت‌های جدید بیافرینیم. قدردان همراهی ارزشمندتان هستیم.

با آرزوی سلامتی و سرزندگی برای شما
گروه مشاوره پارمنیدس
9 فروردین 1399